7/24 Profesyonel Hizmet

Airfel Kombi Servisi

Airfel Kombi Servisi

İstanbul Kombi Servisi Hizmetleri

İstanbul Airfel Servisi


Airfel marka kombi servisi ile kombilerinizde meydana gelen çeşitli arızaların en iyi şekilde giderilmesini sağlayabilirsiniz! Birbirinden kaliteli personellerimiz ile sunduğumuz hizmetlerimiz ile kombilerinizin kusursuz bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Bakım yapılan kombiler daha verimli ve daha Sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Airfel Kombi Servisi

Airfel kombi servisi ile kombilerinizde meydana gelen çeşitli arızaların en iyi şekilde giderilmesini sağlayabilirsiniz! Birbirinden kaliteli personellerimiz ile sunduğumuz hizmetlerimiz ile kombilerinizin kusursuz bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. İstanbul’da ikamet ediyor ve Airfel kombinizde bir problem olduğunu düşünüyorsanız yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir. Şimdi gelin kombiler ile ilgili merak edilenleri ve kombi servisi hizmetinin kapsamını inceleyelim.

Airfel Kombi Nedir?

Kombi, son zamanlarda pek çok ev ve iş yerinde kullanılmak üzere üretilen ve çeşitli faydalar sağlayan önemli bir cihazdır. Küçük ölçekli ev y ada iş yeri gibi mekanları ısıtabilmek ve sıcak su ihtiyacını giderebilmek için elektrik, gaz ve su ile çalışan bu cihazlar duvara monte edilerek ergonomik bir şekilde kullanılabilmektedir.

Kombinler genel olarak hem ısınma sistemlerinin devreye girmesini hem de sıcak su ihtiyacının karşılanabilmesi için kullanılmakta olup son derece gelişmiş teknolojiye sahip olan cihazlardır. Peki, kombilerin çalışma prensipleri nasıldır? Bir kombi nasıl çalışır ve evi nasıl ısıtır? Gelin hep birlikte inceleyelim.

Airfel Kombiler Nasıl Çalışır?

Kombiler iki esanjörlü bir kombi normal çalışmalarını sürdürürken ısıtma tesisatı için kullanılmaktadır. Hermetik modellerde bulanan sirkülasyon pompası ve fan çalışmaktadır. Gaz vanası açılarak ana yakıcıya gaz akışı sağlanır. Bu sayede ateşleme meydana gelir. Motorlu vana ısıtma eşanjöründen çıkan suyun ısıtma devrine bir yönlendirme sağlar. Isıtma devresine girmekte olan su radyatörlerinde dolaşım sağlanır. Sıcaklığı düşen kombiye gelmektedir. Kombi kullanım sıcak suyu için çalışma ayarlanmış ya da ısıtma konumundayken sıcak su muslukları açılırsa akış anahtarı sıcak su devresinde ki su akışını hissetmektedir. Bu doğrultuda 3 yollu vana konum değiştirir ve sıcak su konumuna geçer. Özetle kombilerin çalışma sistemleri anlatılan şekildedir. Konu ile ilgili en detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

En Kaliteli Airfel Kombi Tamiri

Airfel, kurulduğu günden bu yana müşterilerine en kaliteli ürünleri sunmaktadır. Bu kapsamda firmamız da Airfle kombiler ile ilgili profesyonel bir destek sağlamaktadır. 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda değişen parçalar için de 1 yıl garanti vermektedir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Kombinizde Sorun Varsa: Garanti kapsamı dışındaki arızalar müşterin isteği doğrultusunda İstanbul Kombi Özel Servisi Hizmeti için aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

Avrupa Yakası : 0212 515 43 23

Anadolu Yakası : 0216 443 69 43
Kombi Merkezim

Kombi Servisi Hizmetleri

Kombi servisi hizmetinde alanında uzman teknik kadromuz ile birlikte çalışmayan, arızalı kombilerinizin tamiri veya bakımını gerçekleştirmekteyiz. Aynı zamanda yapılan teknik servis hizmetine malzeme ve işçilik garantisi verilmektedir.

  • Kombi Servisi Garantili Hizmet
  • Kombi Tamiri Uzman Teknik Kadro
  • Kombi Bakım 7/24 Hizmet

Kombi Servisi

Kombi Servisi Uzman teknik kadro ile hizmet, Mutlu Müşteri Anlayışı Memnuniyet odaklıyız

Kombi Bakımı

Kombi Bakımı Kombilerinizin yıllık bakımlarının ustalık belgesine sahip kadromuz ile yapılması

Kombi Tamiri

Kombi Tamiri Malzeme ve işçilik garantili kombi tamir hizmeti

Kombi Arıza

Kombi Arıza Kombi arıza tespitinde hızlı çözüm ve sonuç odaklı hizmet