KOMBİMİN ÖMRÜNÜ UZATMAK İÇİN NE YAPABİLİRİM?

Soğukların kendisini hissettirmesi ile beraber kombilerimizin kesintisiz ve güvenli çalışması tekrar önemli konulardan birisi haline geldi. Kombilerimizde kış aylarında özellikle de böyle soğuklarda meydana gelebilecek arızalar sistemdeki başka parçaların da çalışmasını etkileyebilir zaman içerisinde telafisi zor ve daha maliyetli sonuçlar doğurabilir.


Sizlerle bu yazımızda kombi bakımı nasıl yapılır? kombi bakımını ne sıklıkla yapmalıyım? kombimin ömrünü nasıl uzatabilirim? sorularını cevaplandıracağız. Bildiğiniz üzere kombilerimiz hayatımızda önemli bir yer kaplamaktadır ve eğer kombinizden memnunsanız ve kombinizin ömrünü nasıl uzatabileceğinizi düşünüyorsanız bu yazımız tam da size göre.KOMBİMİN ÖMRÜNÜ UZATABİLİR MİYİM?

Birçok elektrikli cihazda mümkün olduğu gibi kombinizin de ömrünü uzatmanız mümkün. Kombilerde sık yapılan hatalardan biri de kullanım kılavuzunun dikkatlice okunmamasıdır. Kombilerin ömrünün uzamasında yapılacak ilk adım doğru kullanmaktır ve tabii ki bu yol kullanım kılavuzunu dikkatli okumaktan geçer. Kombiler dikkat isteyen makinelerdir.


Kombilerin ömrünü uzatmak isteyenler kombinin bakımına özen göstermelidir ve zamanında bakım yaptırılmalıdır. Kombilerin bu bakımı yetkililer tarafından yapılması en doğru olanıdır aksi takdirde kombinizde hasarlara sebep olabilirsiniz. Kombinize yetkililer tarafından yapılmasının yararlarından biri de bakım sırasında kombilerde bulunan sorunları da tespit etmek mümkündür. KOMBİMİN BAKIMINI NE SIKLIKLA YAPTIRMALIYIM?

Seneler içerisinde bakımdan muhtaç kalmış zorlu şartlarda ve yoğun bir şekilde çalışan kombilerin arıza yapması oldukça doğaldır. Kombi bakımının ne kadar önemli olduğundan az önce söz etmiştik şimdi ise kombinizi ne sıklıkla bakım yaptırmanız gerektiğinden bahsedeceğiz. Kombinizin bakımının yetkili servis tarafınfan yılda bir kez yapılması gerekmektedir. Kombinizin parça ömrünü uzatmak için her yıl kombiniz mutlaka temizlenmelidir bu sayede aksamadan pas, nem ve toz tutmadan kombinizi uzun ömürlü kullanabileceksiniz. 

Tekrardan hatırlatmalıyız ki Kombinizin bakımının ve arıza hallerinde gerekli tüm müdahalelerin cihazlar hakkında gerekli eğitimini almış uzman servislere yaptırılması uygundur aksi halde uzman olmayan servisler tarafından yapılması ve değerlere uygun olmayan parçaların kullanılması halinde cihazınızın sağlıklı ve verimli çalışmasını engelleyebilirsiniz en önemlisi ise kendi hayatınızı farkında olmadan tehlikeye sokabilirsiniz.


Arızanız giderilemediyse Uzman ekibimiz her zaman hizmete hazırdır. Bizimle iletişime geçerek tüm arıza, tamir, onarım ve sorun giderme konusunda destek alabilirsiniz.

Kombinizde Sorun Varsa: Garanti kapsamı dışındaki arızalar müşterinin isteği doğrultusunda İstanbul Kombi Özel Servis Hizmeti için aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

Avrupa Yakası : 0212 515 43 23

Anadolu Yakası : 0216 443 69 437/24 Profesyonel Hizmet


Kombi Merkezim

Kombi Servisi Hizmetleri

Kombi servisi hizmetinde alanında uzman teknik kadromuz ile birlikte çalışmayan, arızalı kombilerinizin tamiri veya bakımını gerçekleştirmekteyiz. Aynı zamanda yapılan teknik servis hizmetine malzeme ve işçilik garantisi verilmektedir.

  • Kombi Servisi Garantili Hizmet
  • Kombi Tamiri Uzman Teknik Kadro
  • Kombi Bakım 7/24 Hizmet

Kombi Servisi

Kombi Servisi Uzman teknik kadro ile hizmet, Mutlu Müşteri Anlayışı Memnuniyet odaklıyız

Kombi Bakımı

Kombi Bakımı Kombilerinizin yıllık bakımlarının ustalık belgesine sahip kadromuz ile yapılması

Kombi Tamiri

Kombi Tamiri Malzeme ve işçilik garantili kombi tamir hizmeti

Kombi Arıza

Kombi Arıza Kombi arıza tespitinde hızlı çözüm ve sonuç odaklı hizmet