7/24 Profesyonel Hizmet

Emko Kombi Servisi

Emko Kombi Servisi

İstanbul Kombi Servisi Hizmetleri

İstanbul Emko Servisi


Emko marka kombi servisi ihtiyacınızı karşılayarak ısınma ve sıcak su sorunlarınızı gidermek ister misiniz? Kombinizin arızalanması ya da anlam veremediğiniz hata kodları ile uyarı vermesi söz konusu olabilir.

Bakım yapılan kombiler daha verimli ve daha Sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Emko Kombi Servisi

Emko kombi servisi ihtiyacınızı karşılayarak ısınma ve sıcak su sorunlarınızı gidermek ister misiniz? Kombinizin arızalanması ya da anlam veremediğiniz hata kodları ile uyarı vermesi söz konusu olabilir. Elektronik bir cihaz ve doğrudan doğalgaza bağlı bir sistem olması nedeniyle kombinize kesinlikle müdahale etmeyiniz. Servis ekibimiz ile görüştükten sonra Emko marka kombiniz için teknik hizmet alabilirsiniz.

Kombi hem yaz aylarında hem de kış aylarında yoğun bir şekilde kullanılan elektronik cihazlardandır. Kullanıcı hatası ya da bakım – onarım konusundaki dikkatsizlik nedeniyle kombilerin hata vermesi normaldir. Bu aşamada ekibimizle iletişime geçtiğinizde size aşağıda sıraladığımız hizmetlerle destek oluyoruz!

Emko Kombi Servisi Arıza Destek Hizmeti

Kombi servisimiz, evinizdeki kombide bir arıza oluşması durumunda kısa sürede adresinize gelerek size en uygun çözümleri sunar. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra arızaya neden olan durumlar saptanır. Bu sayede arızanın kökünden giderilmesi mümkün olur.

Kombi arızası durumunda zaman zaman parça değişimleri de gerekir. Emko kombi servisi kapsamında parça değişimlerini de orijinal bir şekilde yapıyoruz. Böylelikle kombinizde ortaya çıkabilecek bütün olumsuzlukların üstesinden geliyoruz.

Emko Kombi Servisi Periyodik Kombi Bakımları

Kombi, kullanımı konusunda çoğu tüketicinin bilinçli olduğu bir ekipman olsa da zaman zaman bakımların aksatılması söz konusudur. Emko kombi servisi; periyodik bakım konusunda sizlerden gelen taleplere cevap verirken düzenli aralıklarla sizlere bakım çözümleri sunar. Bu sayede kombide oluşabilecek istenmeyen sorunların önüne geçilmiş olur.

Kombi bakım hizmetinin tercih edilmemesi durumunda kombinin ömrü kısalır. Böylesi bir durumun sonucunda da yeni bir kombi satın almak durumunda kalırsınız.

Emko Kombi Servisi Temizleme Çözümleri

Kombinin su nedeniyle içerisinde çeşitli pislik ve kirleticilerin birikmesi doğaldır. Bu durum kombinin çalışma performansını etkileyebilir. Siz de böylesi problemlerle karşı karşıya kalmamak adına mutlaka kombi temizleme çözümlerinden faydalanmalısınız. Kombiniz temizlendiğinde olası sorunlar önlenir ve ileride karşılaşacağınız masraflar da azalır.

Siz de Emko kombi tamiri konusunda destek almak istiyorsanız yapmanız gereken oldukça basit! Bizimle iletişime geçerek gerekli bilgileri vermelisiniz. Ekiplerimiz en kısa sürede verdiğiniz adrese gelerek gerekli kontrolleri yapacaktır.Kombinizde Sorun Varsa: Garanti kapsamı dışındaki arızalar müşterin isteği doğrultusunda İstanbul Kombi Özel Servisi Hizmeti için aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

Avrupa Yakası : 0212 515 43 23

Anadolu Yakası : 0216 443 69 43
Kombi Merkezim

Kombi Servisi Hizmetleri

Kombi servisi hizmetinde alanında uzman teknik kadromuz ile birlikte çalışmayan, arızalı kombilerinizin tamiri veya bakımını gerçekleştirmekteyiz. Aynı zamanda yapılan teknik servis hizmetine malzeme ve işçilik garantisi verilmektedir.

  • Kombi Servisi Garantili Hizmet
  • Kombi Tamiri Uzman Teknik Kadro
  • Kombi Bakım 7/24 Hizmet

Kombi Servisi

Kombi Servisi Uzman teknik kadro ile hizmet, Mutlu Müşteri Anlayışı Memnuniyet odaklıyız

Kombi Bakımı

Kombi Bakımı Kombilerinizin yıllık bakımlarının ustalık belgesine sahip kadromuz ile yapılması

Kombi Tamiri

Kombi Tamiri Malzeme ve işçilik garantili kombi tamir hizmeti

Kombi Arıza

Kombi Arıza Kombi arıza tespitinde hızlı çözüm ve sonuç odaklı hizmet