7/24 Profesyonel Hizmet

Buderus Kombi Servisi

Buderus Kombi Servisi

İstanbul Buderus Kombi Servisi

İstanbul Buderus Kombi Servisi

Buderus kombi servisi hizmeti kapsamında profesyonel ve kaliteli servis hizmetleri almak ister misiniz? Cevabınızın evet olduğunu duyar gibiyiz. Bu alanda profesyonel bir şekilde faaliyet gösteren firmamız sayesinde kombilerinizin ilk gün ki gibi çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Kombilerde problemlerin meydana gelmesi durumunda akıllarda önemli bir soru işareti belirir. kombi , kiracı ve ev sahibi arasında gerçekleştirilen kira sözleşmesi aracılığı ile kiracıya zimmetlenen bir demirbaştır. Ev sahibi sağlam bir şekilde teslim ettiği kombiyi kira sözleşmesinde beyan eder. Bu bağlamda kombiden kiracı sorumlu hale gelir. Bu durum kira sözleşmesinde de açık bir şekilde yer almaktadır. Fakat sözleşmenin yapılmadığı ev sahibi ve kiracı ilişkilerinde böyle bir sorumluluk meydana gelmez. Genellikle her kiracının kış ayı öncesinde ev sahibinden kombi bakımını yaptırma beklentisine girdiğini söyleyebiliriz. Ancak kombi bakımının yaptırılması kiracının sorumluluğundadır. Ev sahibi kombi bakımı yaptırma gibi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Bakım yapılan kombiler daha verimli ve daha Sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Buderus Kombi Sorunları

Kombi de bir problem olduğundan aslında genel olarak hata kodları oluşur. Söz konusu hata kodlarının giderilmesi ile kombi de ki problemde ortadan kalkacaktır. Bunun yanı sıra petekler ısınmıyorsa ve ev soğuksa kombiniz evi yeterli kadar ısıtmıyor demektir. Bu kapsamda kombinizin çalışmadığını anlayabilirsiniz. kombilerde meydana gelen hataları genel olarak aşağıdaki gibi açıklamak mümkündür.

Buderus Kurulum Hataları

Kurulum hataları, kombilerin çalışma şeklini doğrudan etkilemektedir. Genellikle yanlış plastik boru kullanımı, tesisatçı kaçakları, boru çapının daralması gibi nedenler sonucunda meydana gelen hatalar kombilerin çalışmamasına neden olur.

Buderus Tesisat Su Basıncı

Kombiye tesisattan gelen basıncın 1.5 bar olması gerekmektedir. Kombiye yeteri kadar su basıncı gelmemesi durumunda kombi arıza hatası verecektir.

Kullanıcı Hataları

Kullanıcı hatalarından kaynaklanan problemler de Kombilerin çalışmasını önemli ölçü de etkilemektedir.

Buderus Profesyonel Kombi Tamiri

Profesyonel ve kaliteli bir şekilde Kombi tamiri hizmeti almak için doğru adrestesiniz. Kurulduğu günden bu yana müşterilerine en iyi hizmeti sunan firmamız İstanbul’da 7/24 faaliyet göstermektedir. Siz de bu hizmetlerden yararlanmak için web sitemizde bulunan iletişim adresimizden bizimle iletişime geçebilir ve randevu oluşturabilirsiniz. .Kombinizde Sorun Varsa: Garanti kapsamı dışındaki arızalar müşterin isteği doğrultusunda İstanbul Kombi Özel Servisi Hizmeti için aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

Avrupa Yakası : 0212 515 43 23

Anadolu Yakası : 0216 443 69 43
Kombi Merkezim

Kombi Servisi Hizmetleri

Kombi servisi hizmetinde alanında uzman teknik kadromuz ile birlikte çalışmayan, arızalı kombilerinizin tamiri veya bakımını gerçekleştirmekteyiz. Aynı zamanda yapılan teknik servis hizmetine malzeme ve işçilik garantisi verilmektedir.

  • Kombi Servisi Garantili Hizmet
  • Kombi Tamiri Uzman Teknik Kadro
  • Kombi Bakım 7/24 Hizmet

Kombi Servisi

Kombi Servisi Uzman teknik kadro ile hizmet, Mutlu Müşteri Anlayışı Memnuniyet odaklıyız

Kombi Bakımı

Kombi Bakımı Kombilerinizin yıllık bakımlarının ustalık belgesine sahip kadromuz ile yapılması

Kombi Tamiri

Kombi Tamiri Malzeme ve işçilik garantili kombi tamir hizmeti

Kombi Arıza

Kombi Arıza Kombi arıza tespitinde hızlı çözüm ve sonuç odaklı hizmet