7/24 Profesyonel Hizmet

Beko Kombi Servisi

Beko Kombi Servisi

İstanbul Kombi Servisi Hizmetleri

İstanbul Beko Servisi


Beko marka Kombiler genellikle merkezi ısıtma sistemleri ile karşılaştırılmaktadır. Her iki sisteminde kendi yönelik çeşitli avantajları ve dezavantajları vardır. Ancak bireysel kombiler son derece kullanışlı ve ev ve iş yeri kullanıcılarının tercih ettiği ürünler arasındadır.

Bakım yapılan kombiler daha verimli ve daha Sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Beko Kombi Servisi

Beko kombi servisi ile firmamız Beko kombilerinizin tamir edilmesini sağlamaktadır. Beko kombilerinizde farklı nedenlerden dolayı problemler meydana gelebilmektedir. Söz konusu problemlerin ise kaliteli ve profesyonel bir şekilde çözülmesi gerekir. Bu konuda bilgi sahibi olmayan kişilerin kombileri tamir etmekle ilgilenmemesi gerekir. Bu kapsamda Beko kombilerde çok daha büyük problemler meydana gelmektedir.


Beko Kombi Nedir?

Kombiler genellikle merkezi ısıtma sistemleri ile karşılaştırılmaktadır. Her iki sisteminde kendi yönelik çeşitli avantajları ve dezavantajları vardır. Ancak bireysel kombiler son derece kullanışlı ve ev ve iş yeri kullanıcılarının tercih ettiği ürünler arasındadır. Hem sıcak su hem de ısınmanın bir arada olması kombilerin çok daha avantajlı bir hale gelmesi sağlamak ile birlikte maddi ve manevi rahat etmenize olanak tanır. Bunun yanı sıra kolay bir kullanıma sahip olan kombileri kullanarak rahat bir şekilde ısınma ve sıcak su ihtiyacınızı giderebilmeniz mümkündür.


Beko Kombi Arızaları

Sıcak Su Var Petekler Isınmıyor: Bu durumda kombinin bağlı olduğu sigortadan elektriğin kontrol edilmesi gerekir. Bunun yanı sıra doğal gaz vanasının açık olup olmadığını da kontrol etmelisiniz. Kombinin üzerinde ki kış konumu ile sıcak su konumunun birlikte aktif edilmiş olması gerekir.

Kombi Sıcak Su Vermiyor: Kombinin sıcak su vermemesi durumunda da yukarıda ki nedenler meydana gelmiş olabilir. Kombi Ateşleme Sorunu: Kombi de ateşleme yapılmıyorsa bu doğalgazın kombiye ulaşmadığını gösterir. Bu durumda doğal gazın kombiye ulaşmasının sağlanması gerekir.


Beko Kombi Tamiri

Kombilerde meydana gelen arızalar bireylerin kombilerin sağladığı avantajlardan yararlanamamasına neden olmaktadır. Bu nedenle kombilerde meydana gelen arızaların hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulması büyük bir öneme sahiptir. Bu kapsamda firmamız tarafından son derece kaliteli ve profesyonel kombi servisi çözümü sağlanır. Bu noktada firmamız da Arçelik kombi tamiri hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetlerden en iyi şekilde yararlanmak isteyen bireylerin yapması gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir. 7/24 hizmet veren firmamız aynı zaman da değiştirdiği parçalara da 1 yıl garanti vermektedir. Detaylı bilgi için hemen bizimle iletişime geçin.


Kombinizde Sorun Varsa: Garanti kapsamı dışındaki arızalar müşterin isteği doğrultusunda İstanbul Kombi Özel Servisi Hizmeti için aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

Avrupa Yakası : 0212 515 43 23

Anadolu Yakası : 0216 443 69 43
Kombi Merkezim

Kombi Servisi Hizmetleri

Kombi servisi hizmetinde alanında uzman teknik kadromuz ile birlikte çalışmayan, arızalı kombilerinizin tamiri veya bakımını gerçekleştirmekteyiz. Aynı zamanda yapılan teknik servis hizmetine malzeme ve işçilik garantisi verilmektedir.

  • Kombi Servisi Garantili Hizmet
  • Kombi Tamiri Uzman Teknik Kadro
  • Kombi Bakım 7/24 Hizmet

Kombi Servisi

Kombi Servisi Uzman teknik kadro ile hizmet, Mutlu Müşteri Anlayışı Memnuniyet odaklıyız

Kombi Bakımı

Kombi Bakımı Kombilerinizin yıllık bakımlarının ustalık belgesine sahip kadromuz ile yapılması

Kombi Tamiri

Kombi Tamiri Malzeme ve işçilik garantili kombi tamir hizmeti

Kombi Arıza

Kombi Arıza Kombi arıza tespitinde hızlı çözüm ve sonuç odaklı hizmet