7/24 Profesyonel Hizmet

Ariston Kombi Servisi

Ariston Kombi Servisi

İstanbul Kombi Servisi Hizmetleri

İstanbul Ariston Servisi


Ariston marka kombi servisi kapsamında hizmet alarak kombilerinizin yaz, kış kusursuz çalışmasını sağlayabilirsiniz. Kombinizde herhangi bir problem olduğunu düşündüğünüz sırada bizimle iletişime geçerek en kaliteli ve kusursuz şekilde hizmet alabilirsiniz.

Bakım yapılan kombiler daha verimli ve daha Sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır

Ariston Kombi Servisi

Ariston kombi servisi kapsamında hizmet alarak kombilerinizin yaz, kış kusursuz çalışmasını sağlayabilirsiniz. Kombinizde herhangi bir problem olduğunu düşündüğünüz sırada bizimle iletişime geçerek en kaliteli ve kusursuz şekilde hizmet alabilirsiniz.

Ariston Kombiniz Kışa Hazır Mı?

Kombinizin kışa hazır olup olmadığından emin misiniz? Kombinizin kışa hazır olup olmadığını nereden anlayabilir misiniz? Bu soruların her biri aslında kombi ve petekleriniz için son derece kritik olan konulardır. Bu kış aylarına girmeden önce kombinizin kışa hazır olup olmadığını öğrenmek için profesyonel bir destek almanız da fayda vardır. Özellikle kombinizde bir arıza olması durumunda kış ayının ortasında üşümek ve hasta olmak istemezsiniz değil mi? O halde kusursuz kombiler ile kışa hazırlanmak ve en iyi şekilde evinizin ısınmasını sağlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Ariston Kombide Problem Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Kombi de bir problem olduğundan aslında genel olarak hata kodları oluşur. Söz konusu hata kodlarının giderilmesi ile kombi de ki problemde ortadan kalkacaktır. Bunun yanı sıra petekler ısınmıyorsa ve ev soğuksa kombiniz evi yeterli kadar ısıtmıyor demektir. Bu kapsamda kombinizin çalışmadığını anlayabilirsiniz.

Ariston Kombi Çalışmıyorsa Ne Yapılır?

Sıcak Su Var Petekler Isınmıyor: Bu durumda kombinin bağlı olduğu sigortadan elektriğin kontrol edilmesi gerekir. Bunun yanı sıra doğal gaz vanasının açık olup olmadığını da kontrol etmelisiniz. Kombinin üzerinde ki kış konumu ile sıcak su konumunun birlikte aktif edilmiş olması gerekir.

Kombi Sıcak Su Vermiyor: Kombinin sıcak su vermemesi durumunda da yukarıda ki nedenler meydana gelmiş olabilir. Kombi Ateşleme Sorunu: Kombi de ateşleme yapılmıyorsa bu doğalgazın kombiye ulaşmadığını gösterir. Bu durumda doğal gazın kombiye ulaşmasının sağlanması gerekir.

Ariston Kombi Tamiri

Profesyonel ve kaliteli bir şekilde faaliyet gösteren firmamız Airfel kombi tamiri konusunda da müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Bu kapsamda siz de kombinizde bazı problemler ile karşı karşıya kalıyorsanız bizimle iletişime geçerek konu ile ilgili detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Firmamız İstanbul’da 7/24 hizmet vermektedir. Üstelik kombinize bir parça değişmesi gerektiğinde orijinali ile değiştirmekte ve 1 yıl garanti vermektedir.Kombinizde Sorun Varsa: Garanti kapsamı dışındaki arızalar müşterin isteği doğrultusunda İstanbul Kombi Özel Servisi Hizmeti için aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

Avrupa Yakası : 0212 515 43 23

Anadolu Yakası : 0216 443 69 43
Kombi Merkezim

Kombi Servisi Hizmetleri

Kombi servisi hizmetinde alanında uzman teknik kadromuz ile birlikte çalışmayan, arızalı kombilerinizin tamiri veya bakımını gerçekleştirmekteyiz. Aynı zamanda yapılan teknik servis hizmetine malzeme ve işçilik garantisi verilmektedir.

  • Kombi Servisi Garantili Hizmet
  • Kombi Tamiri Uzman Teknik Kadro
  • Kombi Bakım 7/24 Hizmet

Kombi Servisi

Kombi Servisi Uzman teknik kadro ile hizmet, Mutlu Müşteri Anlayışı Memnuniyet odaklıyız

Kombi Bakımı

Kombi Bakımı Kombilerinizin yıllık bakımlarının ustalık belgesine sahip kadromuz ile yapılması

Kombi Tamiri

Kombi Tamiri Malzeme ve işçilik garantili kombi tamir hizmeti

Kombi Arıza

Kombi Arıza Kombi arıza tespitinde hızlı çözüm ve sonuç odaklı hizmet