7/24 Profesyonel Hizmet

Arçelik Kombi Servisi

Arçelik Kombi Servisi

İstanbul Kombi Servisi Hizmetleri

İstanbul Arçelik Servisi


Arçelik marka kombi servisi kapsamında arızalanan kombinizin tamir edilmesini ister misiniz? Cevabınız evet ise doğru adrestesiniz. Kurulduğu günden bu yana en kaliteli servis ve tamir hizmetlerini sunan firmamız sayesinde kombilerinizin çok daha iyi çalışacak!

Bakım yapılan kombiler daha verimli ve daha Sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Arçelik Kombi Servisi

Arçelik kombi servisi kapsamında arızalanan kombinizin tamir edilmesini ister misiniz? Cevabınız evet ise doğru adrestesiniz. Kurulduğu günden bu yana en kaliteli servis ve tamir hizmetlerini sunan firmamız sayesinde kombilerinizin çok daha iyi çalışacak! ü

Kombi ile ilgili problemlerin büyük bir kısmı kombinin ilk çalıştırılması noktasında meydana gelmektedir. Kombilerin yetkili kişiler tarafından çalıştırılmaması ve yanlış bir şekilde çalıştırılması büyük problemlere neden olur. Bu kapsamda Arçelik kombi servisi ile iletişime geçilmesinde fayda vardır.

Arçelik Kombileri İlk Kim Çalıştırmalıdır?

Kombinizin markası ne olursa olsun ilk çalıştırma işleminin kesinlikle yetkili servisler tarafından yapılması gerekir. Satın aldığınız markanın teknikerleri ücretsiz bir şekilde kurulum için evinize gelecektir. Cihazların yetkilendirilmeyen satıcılar ve teknikerler tarafından kurulum ve çalıştırılmasının yapılması durumunda ise cihaz garanti kapsamının dışında kalır. Bu doğrultuda satın aldığınız yeni ürünün garanti artık yoktur. Peki, yetkili teknikerlerin eve gelmesi durumunda kombi açılışı sırasında hangi işlemler gerçekleşmektedir?

Arçelik Kombileri Kombileri İlk Çalıştırma Nasıl Olur?

Daire sahipleri tapular ile kiracılar ise kira sözleşmeleri ile birlikte kombi bağlantısının yapılacağı daire için bölgenin gaz dağıtım şirketine bir abonelik başvurusu yapar. Bu bağlamda dairenin özellikleri de göz önünde bulundurularak uygun kombi seçiminin yapılması gerekir. Kombi seçimi ve satın alma işlemi gerçekleştirildikten sonra kombi montajı için projelendirme işlerinin bir yetkili tekniker ya da mühendis tarafından yapılacağı bir firma ile anlaşma sağlanır. Yetkili mühendislerden geçen çalışma gaz dağıtım şirketine onaylatılır. Daha sonra kurulum için kombiyi satın aldığınız markadan yetkili bir daireyi ziyaret eder ve montajını, kurulumunu sağlar. Kombi daire içerisinde ki en uygun alana monte edilmektedir.

Arçelik Kombi Tamiri

Arçelik kombi tamiri, kombilerde ilk çalıştırma nedeni ile ve farklı nedenler sonucunda meydana gelen problemlerin çözümü sağlanır. Bu noktada firmamız da Arçelik kombi tamiri hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetlerden en iyi şekilde yararlanmak isteyen bireylerin yapması gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir. 7/24 hizmet veren firmamız aynı zaman da değiştirdiği parçalara da 1 yıl garanti vermektedir. Detaylı bilgi için hemen bizimle iletişime geçin.Kombinizde Sorun Varsa: Garanti kapsamı dışındaki arızalar müşterin isteği doğrultusunda İstanbul Kombi Özel Servisi Hizmeti için aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

Avrupa Yakası : 0212 515 43 23

Anadolu Yakası : 0216 443 69 43
Kombi Merkezim

Kombi Servisi Hizmetleri

Kombi servisi hizmetinde alanında uzman teknik kadromuz ile birlikte çalışmayan, arızalı kombilerinizin tamiri veya bakımını gerçekleştirmekteyiz. Aynı zamanda yapılan teknik servis hizmetine malzeme ve işçilik garantisi verilmektedir.

  • Kombi Servisi Garantili Hizmet
  • Kombi Tamiri Uzman Teknik Kadro
  • Kombi Bakım 7/24 Hizmet

Kombi Servisi

Kombi Servisi Uzman teknik kadro ile hizmet, Mutlu Müşteri Anlayışı Memnuniyet odaklıyız

Kombi Bakımı

Kombi Bakımı Kombilerinizin yıllık bakımlarının ustalık belgesine sahip kadromuz ile yapılması

Kombi Tamiri

Kombi Tamiri Malzeme ve işçilik garantili kombi tamir hizmeti

Kombi Arıza

Kombi Arıza Kombi arıza tespitinde hızlı çözüm ve sonuç odaklı hizmet